Kurtlar vadisi darbe

Pana Film’den yapılan açıklamada kamuoyunun ısrarı üzerine “Kurtlar Vadisi Darbe” filminin çekileceği açıklandı.
DUYURU YAPILDI

Pana Film sosyal medya hesabından “15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ sinema filmini yapmaya karar vermiştir” duyurusu yayınladı.

Bu pana filmin duyurusunu ensonhaber den öğrenince bir internet sitesi sahibi olarak ilk yaptığım şey tabiki kurtlar vadisi darbe filmine en iyi gidecek domain kurtlarvadisidarbe.com u alayim dedim. Bir de ne göreyim kurtlarvadisidarbe.com taa 18 mayis da darbeden 2 ay önce alinmis. !!!!! Sasirmadim desem yalan olur. Ne alaka kurtlar vadisi ile darbe nin. Birileri bilmese almazdi degil mi ? Kurtlar vadisi darbe.net de ayni tarihte alinmis. Hadi kurtlarvadisidarbe.org u anladim. O bugun bir acikkoz tarafindan alinmis da daha darbeden 2 ay once kurtlar vadisi darbe filminin çekileceğini bilip de o domaini almak!! Her kimse (bilgileri de gizli) akilli filan mi desem ne desem. Bilemedim

not: Bu haberi yayımladıktan 1-1.5 saat sonra ensonhaber de 2. bir haber gördüm. Meğer Pana Film domainleri almış ve marka tescilini bile !! yapmış..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir